Ближче до осені хочеться звернути свою увагу на шини, адже саме в такий непростий період відбувається зміна погодних умов та потрібно вирішити, які саме шини купувати для свого автомобіля, щоб зробити його безпечним і комфортним для їзди в будь-яку погоду.

Дороги восени часто непередбачувані і вже в буквальному сенсі через пару осінніх днів можна подивитися, як вони покриваються тонкою скоринкою льоду, особливо в великих містах. Все це говорить про те, що клімат абсолютно нестабільний і піклуватися про комфорт потрібно в першу чергу.

Тому вибір між шинами всесезонними і зимовими цілком очевидний. Саме в такий період виникає питання з безпекою і комфортом, все відразу говорить про те, що багато хто задається питанням про те, що ж краще.

Чим хороші всесезонні шини?

Це щось схоже на зимові шини і на літні, всесезонні колеса ідеально підходять для тих, хто не хоче морочитися і міняти шини кожен сезон. Зазвичай такий варіант вибирають дівчата, так як це дуже зручно. Для літнього та м’якого зимового клімату такі шини дійсно дуже добре підходять і їх можна вибрати для певних регіонів. Але не всі регіони можуть собі це дозволити, а тільки південні, та й то не всі. До речі, всесезонні шини виділяються на тлі відставних і ось такі особливості мають:

  • проектори у них набагато рідше;
  • малюнок не сильно виражений і не масивний;
  • гума набагато якісніше і міцніше;
  • глибокий сніг вони не пройдуть і дуже маленьке зчеплення при ожеледі.

Саме тому при температурі в уже вище -10 їх категорично не рекомендують. Всесезонні шини можуть підходити відмінно, але ні для всіх країн. Тому при виборі шин та дисків потрібно опиратися, в першу чергу, на місце проживання.

Чим хороші зимові шини?

Насправді, в них є ряд переваг, тому що вони ідеальні для того, щоб підходити в будь-якому аспекті і під будь-який холод. Такі шини роблять з суворими шипами для серйозних морозів, коли машина може пересуватися по снігу, ожеледі і навіть в -50 градусів. Дуже важливо, щоб такі шини були шпигували і могли створювати ідеальні умови для того, щоб машина вільно їхала. Вибирати шини потрібно дуже ретельно, адже зима в Україні може бути непередбачуваною. Шини та диски потрібно вибирати відповідно до характеристик автомобілів. Тому що кожен міліметр має свій вплив.

У зимових шин є свої особливості:

  • вони оптимальні для будь-яких поїздок в холодну пору року;
  • ціни у них вище, ніж у всесезонних;
  • зчеплення з дорогою в будь-кліматичне умова майже ідеальне;
  • оптимальність їзди по снігу або льоду, а також по великим заметах.

Тому багато хто не може вибрати кращій варіант шин для свого автомобіля. Але зробити вибір можна тільки якщо ґрунтуватися на ту місцевість, де планується пересуватися, тому що від цього і буде залежати, які саме шини потрібні. Кожен повинен вирішити сам, орієнтуючись на погодні умови, але з вибором краще за все не затягувати і зробити це завчасно, щоб не потрапити в скрутне становище. Джерело: tyreclub.com.ua